Flere nyheter
Nyheter
Se sammendrag Start - AaFK
Her ser du sammendrag av kampen mot Start
Nyheter
- Blir for veike bak
Sten Grytebust sier laget gjorde mye bra, men ikke defensivt
Nyheter
- Ekstremt skuffa
Trond Fredriksen irriterte seg over tapet mot Start
Nyheter
Unødvendig tap i Kristia...
Styrte kampen, skapte sjanser, men tapte mot Start
Nyheter
Laget mot Start
Se hvem som starter mot Start
Nyheter
AaFK 2 - Førde kl 18.00
Ny hjemmekamp for AaFK 2 mandag 29. juni

Nyhetsbrev


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Kamper

Se alle
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 14 33
2
team logo
Stabæk 14 30
3
team logo
Viking 14 25
4
team logo
Vålerenga 14 24
5
team logo
Molde 14 22
6
team logo
Odd 14 22
7
team logo
Strømsgodset 14 21
8
team logo
Lillestrøm 14 20
9
team logo
Sarpsborg 08 14 17
10
team logo
Start 14 16
11
team logo
Aalesund 14 16
12
team logo
Mjøndalen 14 15
13
team logo
Haugesund 14 13
14
team logo
Tromsø 14 12
15
team logo
Bodø / Glimt 14 11
16
team logo
Sandefjord 14 8
P   Name S P
1
team logo
Sogndal 15 34
2
team logo
Sandnes Ulf 14 24
3
team logo
Hødd 14 22
4
team logo
Bryne 14 22
5
team logo
Kristiansund 14 21
6
team logo
Bærum 14 21
7
team logo
Brann 14 21
8
team logo
Jerv 15 20
9
team logo
Follo 14 19
10
team logo
Strømmen 14 18
11
team logo
Åsane 14 16
12
team logo
Ranheim 14 15
13
team logo
Fredrikstad 14 15
14
team logo
Levanger 14 13
15
team logo
Hønefoss 14 12
16
team logo
Nest-Sotra 14 9
P   Name S P
1 KFUM 11 30
2 Kjelsås 11 23
3 Grorud 11 22
4 Tromsdalen 10 21
5 Stabæk II 11 20
6 Finnsnes 11 17
7 Vålerenga II 10 15
8 Senja 11 14
9 Harstad 11 12
10 Ullern 11 11
11 Holmen 11 8
12 Mjølner 10 8
13 Skeid 10 7
14 Lyn 11 2
P   Name S P
1 Raufoss 11 29
2 Moss 11 27
3 Notodden 11 20
4 Alta 11 18
5 Fram 11 18
6 Kvik Halden 10 18
7 Gjøvik-Lyn 11 16
8 Lørenskog 11 15
9 Strømsgods... 10 14
10 Ørn Horten 11 14
11 Nybergsund 11 11
12 Sprint-Jeløy 11 8
13 Lillestrøm... 11 3
14 Drammen 11 3
P   Name S P
1 Ullensaker... 11 24
2 Egersund 11 24
3 Vidar 11 17
4 Vard 11 17
5 Fana 11 17
6 Flekkerøy 11 17
7 Vindbjart 11 15
8 Arendal 11 15
9 Sola 11 14
10 Donn 11 13
11 Odd II 11 11
12 Fyllingsda... 11 10
13 Odda 11 9
14 Eidsvold 11 6
P   Name S P
1 Kongsvinger 11 30
2 Florø 11 18
3 Nardo 11 18
4 Førde 11 17
5 Elverum 11 16
6 Brumunddal 11 16
7 HamKam 11 15
8 Stjørdals-... 11 13
9 Molde II 11 12
10 Strindheim 11 12
11 Aalesund II 11 12
12 Rødde 11 10
13 Træff 11 10
14 Byåsen 11 9
P   Name S P
1 LSK Kvinner 8 21
2 Avaldsnes 8 16
3 Klepp 8 16
4 Røa 8 15
5 Trondheims... 8 14
6 Kolbotn 8 13
7 Stabæk 8 9
8 Vålerenga 8 8
9 Arna-Bjørnar 8 6
10 Sandviken 8 5
11 Amazon Gri... 8 5
12 Medkila 8 4

Shop

Bildegallerier

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

AaFK - Stabæk 1-1

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter

Lykkelige maskoter fra Stranda Kommune

Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • AaFK - Stabæk 1-1
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
  • Stranda Kommune på kamp 21. juni 2015. Maskotter
Vis alle bilde...

Kalender

Se alle

A Date

    Aalesunds FK i media
    • 01/07 18:12  |  Adressa.no

      Aalesund om Fredrik Haugen-interessen: - Vi har munnkurv akkurat nå

    • 30/06 09:58  |  Itromso.no

      Fredriksen savner 30-åringer i AaFK

    • 29/06 20:49  |  Smp.no

      Måltørken fortsetter i AaFK

    • 29/06 19:31  |  Itromso.no

      Start-spissens brassemål omtales verden rundt

    • 29/06 18:03  |  VG Nett

      Ber Tippeliga-profiler vise folkeskikk

    • 29/06 11:55  |  Adressa.no

      Fredriksen: – Nærmer oss forsterkninger

    • 27/06 19:50  |  NRK.no

      – Mitt beste mål noensinne

    • 27/06 19:35  |  Itromso.no

      - Spiller mye bra fotball for tiden

    • 27/06 19:07  |  Bergens Tidende

      Mjelde: - Spiller mye bra fotball for tiden

    • 27/06 19:05  |  Itromso.no

      Grytebust slaktet dommeren

    Live kampsenter

    • Ordabasy
      K.O. 14:00
      Beitar Jerusalem
    • Shirak
      K.O. 15:30
      Zrinjski
    • Alashkert
      K.O. 17:00
      St. Johnstone
    • Kruoja
      K.O. 17:00
      Jagiellonia Białystok
    • Laçi
      K.O. 17:30
      İnter Bakı
    • Atlantas
      K.O. 18:00
      Beroe
    • Dinamo Tbilisi
      K.O. 18:00
      Qabala
    • Aktobe
      K.O. 18:00
      Nõmme Kalju
    • Kukësi
      K.O. 18:00
      Torpedo Zhodino
    • Flora
      K.O. 18:00
      Rabotnički
    • Dinamo Batumi
      K.O. 18:00
      Omonia Nicosia
    • Olimpic Sarajevo
      K.O. 18:00
      Spartak Trnava
    • Skonto
      K.O. 18:00
      St. Patrick's Ath.
    • Sant Julià
      K.O. 18:00
      Randers
    • Jelgava
      K.O. 18:00
      Lovech
    • SJK
      K.O. 18:00
      FH
    • Lahti
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • VPS
      K.O. 18:00
      AIK
    • Neftçi
      K.O. 18:00
      Mladost
    • Debrecen
      K.O. 18:30
      Sutjeska
    • Sillamäe Kalev
      K.O. 18:30
      Hajduk Split
    • Sheriff
      K.O. 19:00
      Odd
    • Differdange 03
      K.O. 19:00
      Bala Town
    • Brøndby
      K.O. 19:00
      Juvenes / Dogana
    • Trakai
      K.O. 19:00
      HB
    • Saxan Ceadîr Lunga
      K.O. 19:00
      Apollon
    • Botoşani
      K.O. 19:00
      FC Tskhinvali
    • Strømsgodset
      K.O. 19:00
      Partizani Tirana
    • Europa
      K.O. 19:30
      Slovan Bratislava
    • Airbus UK
      K.O. 19:45
      Lokomotiva Zagreb
    • Go Ahead Eagles
      K.O. 20:00
      Ferencváros
    • Domžale
      K.O. 20:00
      Čukarički
    • Víkingur
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Celje
      K.O. 20:00
      Śląsk Wrocław
    • Newtown
      K.O. 20:15
      Valletta
    • MTK
      K.O. 20:30
      Vojvodina
    • La Fiorita
      K.O. 20:30
      Vaduz
    • Budućnost
      K.O. 20:30
      Spartaks
    • Glenavon
      K.O. 20:45
      Shakhtyor
    • Cork City
      K.O. 20:45
      KR
    • UCD
      K.O. 20:45
      F91 Dudelange
    • Crvena Zvezda
      K.O. 20:45
      Kairat
    • Birkirkara
      K.O. 20:45
      Ulisses
    • Linfield
      K.O. 20:45
      NSÍ
    • West Ham United
      K.O. 20:45
      Lusitanos
    • Glentoran
      K.O. 21:00
      Žilina
    • Shkendija
      K.O. 21:05
      Aberdeen
    • Víkingur Reykjavík
      K.O. 21:15
      Koper

    Partnere