Stor pengepremie til IL Ravn

Årets første OBOS hverdagsaktivitet-vinner.

Annonse:

Tidligere denne måneden annonserte vi i AaFK et samarbeid med OBOS Nordvest, hvor vi sammen ønsker å rette fokus mot den viktige hverdagsaktiviteten.

Våre spillere har engasjert seg i kampanjen og bidratt med tips til hverdagsaktiviteter gjennom Facebook. Der har du som AaFK-supporter hatt muligheten til å stemme fram ditt favoritt-tips for april, og samtidig lagt inn hvilket lag og hvilken klubb du tilhører.

Blant dem som har gjort nettopp dette, er Geir Hokåsmoen, som har tilhørighet til IL Ravn og klubbens G11-lag. Vi har foretatt en trekning, og kan med glede annonsere at Geirs innsats har gitt avkastning. G11-laget stikker av med 5.000 kroner, mens klubben får 10.000 kroner.

Til sammen skal Aalesunds Fotballklubb og OBOS Nordvest dele ut 100.000 kroner denne sesongen. Følg med her på aafk.no og Facebook, for snart kommer neste mulighet til å vinne penger til din klubb og ditt lag.

Neste hverdagsaktivitet blir lagt ut 9. mai, så følg med

Annonse fra Obos-ligaen: