Ny keepertrener på plass

Odd Einar Hatløy har signert med klubben ut året.

Annonse:

Foto: AaFK

Odd Einar Hatløy har den siste tiden bistått A-laget vårt som keepertrener etter at Frank Mathiesen gikk over til kretsen, men nå er det klart at han signerer på en kontrakt som i første omgang varer ut året. 

- Vi er veldig fornøyd med å ha signert en ny "up-and-coming" keepertrener, som har vært med A-laget vårt nå over en tid. Han har fått gode skussmål fra både trenerteam og keeperteamet vårt, så nå ser vi fram til å jobbe sammen i tiden som kommer, sier konstituert daglig leder Tarjei G. Omenås. 

Hovedpersonen selv, som kommer fra Spjelkavik, er svært motivert for å bidra.

- Det har vært veldig kjekt å være en del av gruppen, og jeg ser frem til å jobbe videre med hele gjengen nå. Jeg har blitt tatt godt i mot og er klar til å ta fatt på oppgaven med et spennende team.

Hatløy vil fortsette som keepertrener i AaFK Fortuna også, men går nå inn i en fulltidsstilling på Color Line Stadion. Et nytt positivt skritt i et allerede godt samarbeid mellom klubbene. 

 

Annonse fra Obos-ligaen: