Draktsalget går så det suser
Utsolgt på nett, men tilgjengelige drakter hos Obs Ålesund på Moa.
Foto: Tony Hall
Lørdag lanserte vi årets hjemmedrakt, og la samtidig drakter ut for salg på Obs på Moa, samt via bestilling på nett.
- Det har virkelig gått unna. Vi er utsolgt for drakter på nett, men inne på Obs har de fremdeles noen drakter igjen i mange størrelser, forteller salgs- og markedsleder Morten Alnes Grundstad.
Han legger til at tilbakemeldingene etter lanseringen har vært veldig positive, og at det gjenspeiles i salget.
- I tillegg kjører vi en kampanje rettet mot kunder av Sparebanken Møre. Handler du drakt på Obs og bruker bankkort fra Sparebanken Møre vil du få 50 prosent. Tilbudet gjelder til 16. juni eller så langt lageret rekker, opplyser Morten.
Selv om det nå er utsolgt på nett, vil drakter bli tilgjengelig for bestilling via aafk.no etter hvert. Mer informasjon kommer.