Live kampsenter

Kamper fra:

Treningskamp

Internazionale
v
Estudiantes

UEFA Europa League

AEK Larnaca
v
Spartak Moskva
Oleksandria
v
Hajduk Split
Heracles
v
Arouca
Lokomotiva Zagreb
v
Vorskla
Zagłębie Lubin
v
SønderjyskE
Austria Wien
v
Spartak Trnava
Slavia Praha
v
Rio Ave
IFK Göteborg
v
HJK
Torpedo Zhodino
v
Rapid Wien
Jelgava
v
Beitar Jerusalem
Lille
v
Qabala
İstanbul Başakşehir
v
Rijeka
Birkirkara
v
Krasnodar
Luzern
v
Sassuolo
Grasshopper
v
Apollon
Vojvodina
v
Dinamo Minsk
Panathinaikos
v
AIK
Osmanlıspor
v
Nõmme Kalju
Pandurii Târgu Jiu
v
Maccabi Tel Aviv
Genk
v
Cork City
Shkendija
v
Mladá Boleslav
Hertha BSC
v
Brøndby
Videoton
v
Midtjylland
Gent
v
Viitorul
Aberdeen
v
Maribor
AZ
v
PAS Giannina
Domžale
v
West Ham United
Saint-Étienne
v
AEK Athens
Admira
v
Slovan Liberec

2. divisjon

Brumunddal
v
Rosenborg II
17:00
2016-07-28
SH-banen
2. divisjon
Denne kampen har ikke startet
02:00
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
- : -
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
01:30
2016-07-28
Titan Soccer Complex
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
17:00
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
17:30
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
18:00
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
18:00
2016-07-28
Sportplatz Feldkirchen
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
19:30
2016-07-28
Kunstrasenplatz Dr. Martin Luther King Weg
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:30
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:30
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
17:30
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
18:00
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
18:00
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:30
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:30
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
17:00
2016-07-28
Stadio Antonis Papadopoulos
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
18:30
2016-07-28
KSK Olimp
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
18:45
2016-07-28
Polman Stadion
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Stadion Maksimir
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Stadion Zagłębia Lubin
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Ernst-Happel-Stadion
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Generali Arena
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Nya Gamla Ullevi
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Stadyen Tarpeda
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Stadions Skonto
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:00
2016-07-28
Stadium Nord Lille Métropole
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:30
2016-07-28
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:30
2016-07-28
Hibernians Stadium
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:45
2016-07-28
swissporarena
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
19:45
2016-07-28
Kybunpark
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Stadion Karađorđe
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Stadio Apóstolos Nikolaidis
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Osmanlı Stadı
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Stadionul Municipal
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Luminus Arena
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:00
2016-07-28
Nacionalna Arena Filip II Makedonski
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:15
2016-07-28
Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:30
2016-07-28
Puskás Akadémia Pancho Aréna
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:30
2016-07-28
GHELAMCO-arena
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
Pittodrie Stadium
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
AFAS Stadion
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
20:45
2016-07-28
Stadion Stožice
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
21:00
2016-07-28
Stade Geoffroy-Guichard
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet
21:05
2016-07-28
BSFZ-Arena
UEFA Europa League
Denne kampen har ikke startet

Velg kamp fra listen til venstre

  • Lag
  • Live Match Centre
  • Live statistikk
  • Mål

Det er ingen data for denne kampen

21 juli 2016
Play Video

- Skal til Bergen for å vinne

- Skal til Bergen for å vinne

21 juli 2016
Play Video

- Har stor tro

- Har stor tro

19 juli 2016
Play Video

Promo Brann - AaFK

Promo Brann - AaFK

19 juli 2016
Play Video

Promo runde 17

Promo runde 17

18 juli 2016
Play Video

Sammendrag runde 16

Sammendrag runde 16

16 juli 2016
Play Video

-Klaffet ved scoringen

Edvard Skagestad etter kampen mot RBK.

16 juli 2016
Play Video

-Deilig å få kommet i gang

Lars Cramer etter kampen mot RBK.

16 juli 2016
Play Video

-Fornøyd med ett poeng

Trond Fredriksen etter kampen mot RBK.

Første Forrige
1 2 3
Siste (274)

Live kampsenter

  • Internazionale
    K.O. 02:00
    Estudiantes
  • AEK Larnaca
    K.O. 17:00
    Spartak Moskva
  • Oleksandria
    K.O. 18:30
    Hajduk Split
  • Heracles
    K.O. 18:45
    Arouca
  • Lokomotiva Zagreb
    K.O. 19:00
    Vorskla
  • Zagłębie Lubin
    K.O. 19:00
    SønderjyskE
  • Austria Wien
    K.O. 19:00
    Spartak Trnava
  • Slavia Praha
    K.O. 19:00
    Rio Ave
  • IFK Göteborg
    K.O. 19:00
    HJK
  • Torpedo Zhodino
    K.O. 19:00
    Rapid Wien
  • Jelgava
    K.O. 19:00
    Beitar Jerusalem
  • Lille
    K.O. 19:00
    Qabala
  • İstanbul Başakşehir
    K.O. 19:30
    Rijeka
  • Birkirkara
    K.O. 19:30
    Krasnodar
  • Luzern
    K.O. 19:45
    Sassuolo
  • Grasshopper
    K.O. 19:45
    Apollon
  • Vojvodina
    K.O. 20:00
    Dinamo Minsk
  • Panathinaikos
    K.O. 20:00
    AIK
  • Osmanlıspor
    K.O. 20:00
    Nõmme Kalju
  • Pandurii Târgu Jiu
    K.O. 20:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Genk
    K.O. 20:00
    Cork City
  • Shkendija
    K.O. 20:00
    Mladá Boleslav
  • Hertha BSC
    K.O. 20:15
    Brøndby
  • Videoton
    K.O. 20:30
    Midtjylland
  • Gent
    K.O. 20:30
    Viitorul
  • Aberdeen
    K.O. 20:45
    Maribor
  • AZ
    K.O. 20:45
    PAS Giannina
  • Domžale
    K.O. 20:45
    West Ham United
  • Saint-Étienne
    K.O. 21:00
    AEK Athens
  • Admira
    K.O. 21:05
    Slovan Liberec

Partnere