Ansatte

Administrasjonen

Sentralbord: 70 10 77 80

Henrik Hoff       
Ann Kristin Aarønes
Klubbdirektør Adm. sekretær 
henrik.hoff@aafk.no annkristin@aafk.no 
Tlf dir: 70 10 77 82    
Mobil: 90 52 11 15
Mobil: 911 70 331
   
   
 
Kjell Slinning         Øyvind Vebenstad
Markedssjef  Arrangementsansvarlig
kjell@aafk.no veben@aafk.no
   
Mobil: 911 56 373
Mobli: 48 14 06 90
   
   
   
Elin Bjerke       Herman Ekeberg 
Økonomisjef Markedskonsulent
elin.bjerke@aafk.no herman@aafk.no
   
Mobil: 
Mobil: 900 46 526
   
   
   
Jonatan Osvik            Helge Lunde
Markedskonsulent Driftssjef
jonatan@aafk.no    helge@aafk.no
   
Mobil: 90 28 68 68
Mobil: 96 64 88 88 
   
   
   
Lillian Hansen
       Sverre Øiehaug
Sekretær  Drift
lillian@aafk.no sverre@aafk.no 
  Mobil: 92 23 19 71
   
Rune Røed Olsen        Bjørn Rekdal
TangoShop/Kioskansv. Utstyrsansvarlig
rune@aafk.no bjorn.rekdal@aafk.no
   
Mobil: 45 200 166
Mobil: 95 14 29 45
   
   
   
 
      
 
Stein Ivar Formo Knut Strømsheim
Drift AaFK Sponsorservice
stein.ivar.formo@aafk.no Mobil: 97 58 09 09
   
Mobil: 478 17 284  
   
   

SPORT

  Jan Jönsson

 

Kent Bergersen
Hovedtrener  Assistenttrener
  kent.bergersen@aafk.no
   
   
   
   
   
Frank Mathiesen

 

Jan Erik Sørnes
Keepertrener Administrativ leder Sport
matta@aafk.no jes@aafk.no
 

 

Mobil: 90 98 92 39
Mobil: 90 68 41 16
   
   
   
Trond Fredriksen Karl Oskar Fjørtoft
Trener G19 Spillerutvikler
trond@aafk.no fjortoft@aafk.no
   
Mobil: 91 57 33 12 Mobil: 40 01 80 13
   
   
   
  Hallgeir Austnes

 

Erling Ytterland
Breddeansvarlig Trener G16
hallgeir@aafk.no erling.ytterland@aafk.no
Mobil: 95078973 Mobil: 91 13 31 11
 

FOTBALLMEDISIN

 

 


 Bjørn Erik Melland

  Medisinsk koordinator

  bjorn.erik@aafk.no

   

Jonas Nordal

Fysioterapeut A-lag jonas.nordal@aafk.no

   

 

Greg Bracken

Fysioterapeut utvikling

greg.bracken@aafk.no

 

 

Geir Råheim

Klubblege, spesialist allmennmedisin

g-raahei@online.no

 

Terje Vagstad

Ortopedkirug / Idrettstraumatolog

terjevagstad@gmail.com

 

Elisabeth Tveter

Akupunktør / Masør

elisabethtveter@me.com

 

Kathrin Kobbevik

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

katkobb@online.no

 

Gry Bakke

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

grybakke@hotmail.com


 

Scandic Elite Tournement: Vejle - AaFK G16 5-1
Siste nytt
Scandic Elite Tournement: Tap mot Vejle
Andre kamp for G16 endte med tap for vertslaget
AaFK - Start
Siste nytt
Tidligere møter: AaFK - Start
Snodig statistikk AaFK og Start...
G16-laget i Vejle
Siste nytt
Scandic Elite Tournement: Åpnet med sterk seier
AaFK G16 åpnet med sterk seier over nederlandske Vitesse
aafk.no
Siste nytt
Her er den nye AaFK-bilen
Under hver hjemmekamp har du mulighet til å vinne Toyota RAV4 levert av Brages Bilforretn...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Scandic Elite Tournement: Tap...

Tidligere møter: AaFK - Start

Scandic Elite Tournement: Åpnet med ste...

Her er den nye AaFK-bilen

- Får håpe det blir noen danske pølser

Bli med på ny fotballfest!

Mest lest
Kampdag på 2.35 minutter!
Her kan du se en annerledes kampvideo.....
Hamed Allah imponerer: - For nokke...
Jo Nymo Matland fikk hakeslepp da han s...
Marokkansk spiss signerte
CLS forvandles til gigantisk konse...
Et godt utgangspunkt før returoppg...
APOEL FC er neste motstander i Eur...

Kamper

Se alle

Partnere