Ansatte

Administrasjonen

Sentralbord: 70 10 77 80

Henrik Hoff       
Ann Kristin Aarønes
Klubbdirektør Adm. sekretær 
henrik.hoff@aafk.no annkristin@aafk.no 
Tlf dir: 70 10 77 82    
Mobil: 90 52 11 15
Mobil: 911 70 331
   
   
 
Kjell Slinning         Øyvind Vebenstad
Markedssjef  Arrangementsansvarlig
kjell@aafk.no veben@aafk.no
   
Mobil: 911 56 373
Mobli: 48 14 06 90
   
   
   
Elin Bjerke       Herman Ekeberg 
Økonomisjef Markedskonsulent
elin.bjerke@aafk.no herman@aafk.no
   
Mobil: 917 09 271
Mobil: 900 46 526
   
   
   
Jonatan Osvik            Helge Lunde
Markedskonsulent Driftssjef
jonatan@aafk.no    helge@aafk.no
   
Mobil: 90 28 68 68
Mobil: 96 64 88 88 
   
   
   
Lillian Hansen
       Sverre Øiehaug
Sekretær  Drift
lillian@aafk.no sverre@aafk.no 
Tlf: 70 10 77 88 Mobil: 92 23 19 71
   
Rune Røed Olsen        Bjørn Rekdal
TangoShop/Kioskansv. Utstyrsansvarlig
rune@aafk.no bjorn.rekdal@aafk.no
   
Mobil: 45 200 166
Mobil: 95 14 29 45
   
   
   
 
      
 
Stein Ivar Formo Knut Strømsheim
Drift AaFK Sponsorservice
stein.ivar.formo@aafk.no ks.promotion@online.no
   
Mobil: 478 17 284 Mobil: 97 58 09 09
   
   

SPORT

  Harald Aabrekk

 

Trond Fredriksen
Hovedtrener  Assistenttrener
  trond.fredriksen@aafk.no
   
   
   
   
   
Frank Mathiesen

 

Jan Erik Sørnes
Keepertrener Administrativ leder Sport
matta@aafk.no jes@aafk.no
 

 

Mobil: 90 98 92 39
Mobil: 90 68 41 16
   
   
   
    Karl Oskar Fjørtoft
  Spillerutvikler
  fjortoft@aafk.no
   
  Mobil: 40 01 80 13
   
   
   
  Hallgeir Austnes

 

Erling Ytterland
Breddeansvarlig Trener G16
hallgeir@aafk.no erling.ytterland@aafk.no
Mobil: 95078973 Mobil: 91 13 31 11
 

FOTBALLMEDISIN

 Bjørn E. Melland

Med. koordinator

bjorn.erik@aafk.no

   

 

Jonas Nordal

Fysio A-lag

 jonas.nordal@aafk.no

   

 

Egil Eliassen

Fysioterapeut

 

   

Greg Bracken

Fysioterapeut utvikling

greg.bracken@aafk.no

Geir Råheim

Klubblege, spesialist allmennmedisin

g-raahei@online.no

Terje Vagstad

Ortopedkirug / Idrettstraumatolog

terjevagstad@gmail.com

Elisabeth Tveter

Akupunktør / Masør

elisabethtveter@me.com

Kathrin Kobbevik

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

katkobb@online.no

 

Gry Bakke

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

grybakke@hotmail.com

 

 


 

Julekalender
Siste nytt
AaFKs julekalender - Luke 20
I dag åpner vi tjuende luke i årets julekalender. Delta og vinn flotte premier!
Julekalender
Siste nytt
AaFKs julekalender - Luke 19
I dag åpner vi nittende luke i årets julekalender. Delta og vinn flotte premier!
Leke James og Nils Fredrik Aas
Siste nytt
En stor supporter er gått bort
Ingen var supporter som Nils Fredrik Aas.
Julekalender
Siste nytt
AaFKs julekalender - Luke 18
I dag åpner vi attende luke i årets julekalender. Delta og vinn flotte premier!

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

AaFKs julekalender - Luke 20

AaFKs julekalender - Luke 19

En stor supporter er gått bort

AaFKs julekalender - Luke 18

Starter og slutter med Rosenborg

AaFKs julekalender - Luke 17

Mest lest
Kampdag på 2.35 minutter!
Her kan du se en annerledes kampvideo.....
Hamed Allah imponerer: - For nokke...
Jo Nymo Matland fikk hakeslepp da han s...
Marokkansk spiss signerte
CLS forvandles til gigantisk konse...
Et godt utgangspunkt før returoppg...
APOEL FC er neste motstander i Eur...

Partnere