Ansatte

Administrasjonen

Sentralbord: 70 10 77 80

Henrik Hoff       
Ann Kristin Aarønes
Klubbdirektør Adm. sekretær 
henrik.hoff@aafk.no annkristin@aafk.no 
Tlf dir: 70 10 77 82    
Mobil: 90 52 11 15
Mobil: 911 70 331
   
   
 
Kjell Slinning         Øyvind Vebenstad
Markedssjef  Arrangementsansvarlig
kjell@aafk.no veben@aafk.no
   
Mobil: 911 56 373
Mobli: 48 14 06 90
   
   
   
Elin Bjerke       Herman Ekeberg 
Økonomisjef Markedskonsulent
elin.bjerke@aafk.no herman@aafk.no
   
Mobil: 917 09 271
Mobil: 900 46 526
   
   
   
Jonatan Osvik            Helge Lunde
Markedskonsulent Driftssjef
jonatan@aafk.no    helge@aafk.no
   
Mobil: 90 28 68 68
Mobil: 96 64 88 88 
   
   
   
Lillian Hansen
       Sverre Øiehaug
Sekretær  Drift
lillian@aafk.no sverre@aafk.no 
Tlf: 70 10 77 88 Mobil: 92 23 19 71
   
Rune Røed Olsen        Bjørn Rekdal
TangoShop/Kioskansv. Utstyrsansvarlig
rune@aafk.no bjorn.rekdal@aafk.no
   
Mobil: 45 200 166
Mobil: 95 14 29 45
   
   
   
 
      
 
Stein Ivar Formo Knut Strømsheim
Drift AaFK Sponsorservice
stein.ivar.formo@aafk.no ks.promotion@online.no
   
Mobil: 478 17 284 Mobil: 97 58 09 09
   
   

SPORT

Jan Jönsson

 

Kent Bergersen
Hovedtrener  Assistenttrener
  kent.bergersen@aafk.no
   
   
   
   
   
Frank Mathiesen

 

Jan Erik Sørnes
Keepertrener Administrativ leder Sport
matta@aafk.no jes@aafk.no
 

 

Mobil: 90 98 92 39
Mobil: 90 68 41 16
   
   
   
Trond Fredriksen Karl Oskar Fjørtoft
Trener G19 Spillerutvikler
trond@aafk.no fjortoft@aafk.no
   
Mobil: 91 57 33 12 Mobil: 40 01 80 13
   
   
   
  Hallgeir Austnes

 

Erling Ytterland
Breddeansvarlig Trener G16
hallgeir@aafk.no erling.ytterland@aafk.no
Mobil: 95078973 Mobil: 91 13 31 11
 

FOTBALLMEDISIN

 Bjørn E. Melland

Med. koordinator

bjorn.erik@aafk.no

   

 

Jonas Nordal

Fysio A-lag

 jonas.nordal@aafk.no

   

 

Greg Bracken

Fysioterapeut utvikling

greg.bracken@aafk.no

Geir Råheim

Klubblege, spesialist allmennmedisin

g-raahei@online.no

Terje Vagstad

Ortopedkirug / Idrettstraumatolog

terjevagstad@gmail.com

Elisabeth Tveter

Akupunktør / Masør

elisabethtveter@me.com

Kathrin Kobbevik

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

katkobb@online.no

 

Gry Bakke

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

grybakke@hotmail.com

 

 


 

Kilde: Yr.no torsdag kl.1620
Siste nytt
Overskyet, 20 grader og svak vind på søndag kl 1800
Overskyet, 20 grader og svak vind på søndag klokka 1800
Elias Dahlberg og Vebjørn Hoff
Siste nytt
TV: Hoff og Dahlberg har ambisjoner om A-lagsspill
Etter den imponerende treningskampen mot SK Træff: Vebjørn Hoff har fått spilletid på A-l...
Bendik Mathiesen AaFK2
Siste nytt
AaFK 2 vant 2-0 over Træff i treningskamp
Bendik Mathiesen scoret begge målene mot Træff. Vebjørn Hoff, Elias Dahlberg og Henrik Bj...
AaFK G13 Blå Norway Cup 2014
Siste nytt
AaFK Blå til 8-delsfinale i Norway Cup
G13-laget er fortsatt med i Norway Cup

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Overskyet, 20 grader og svak ...

TV: Hoff og Dahlberg har ambi...

AaFK 2 vant 2-0 over Træff i treningska...

AaFK Blå til 8-delsfinale i Norway Cup

Miniportrett med Jonatan Tollås Nation

TV: Intervju med Mos etter en intensiv ...

Mest lest
Kampdag på 2.35 minutter!
Her kan du se en annerledes kampvideo.....
Hamed Allah imponerer: - For nokke...
Jo Nymo Matland fikk hakeslepp da han s...
Marokkansk spiss signerte
CLS forvandles til gigantisk konse...
Et godt utgangspunkt før returoppg...
APOEL FC er neste motstander i Eur...

Kamper

Se alle

Partnere