Ansatte

Aalesunds Fotballklubb: Administrasjon, Sport og Fotballmedisin

Color Line Stadio front_1

Administrasjonen

Sentralbord: 70 10 77 80

Henrik Hoff       
Ann Kristin Aarønes
Klubbdirektør Adm. sekretær 
henrik.hoff@aafk.no annkristin@aafk.no 
Tlf dir: 70 10 77 82    
Mobil: 90 52 11 15
Mobil: 911 70 331
   
   
 
Kjell Slinning         Øyvind Vebenstad
Markedssjef  Arrangementsansvarlig
kjell@aafk.no veben@aafk.no
   
Mobil: 911 56 373
Mobli: 48 14 06 90
   
   
   
Elin Bjerke       Herman Ekeberg 
Økonomisjef Markedskons/Medieansv.
elin.bjerke@aafk.no herman@aafk.no
   
Mobil: 917 09 271
Mobil: 900 46 526
   
   
   
Jonatan Osvik             Helge Lunde
Markedskonsulent Driftssjef
jonatan@aafk.no    helge@aafk.no
   
Mobil: 90 28 68 68
Mobil: 96 64 88 88 
   
   
   
Rune Røed Olsen        Bjørn Rekdal
TangoShop/Kioskansv. Utstyrsansvarlig
rune@aafk.no bjorn.rekdal@aafk.no
   
Mobil: 45 200 166
Mobil: 95 14 29 45
   
   
   
 
      
 
Stein Ivar Formo Knut Strømsheim
Drift AaFK Sponsorservice
stein.ivar.formo@aafk.no ks.promotion@online.no
   
Mobil: 478 17 284 Mobil: 97 58 09 09
   
   

SPORT

Trond Fredriksen

Karl Oskar Fjørtoft
Hovedtrener  Assistenttrener
trond.fredriksen@aafk.no fjortoft@aafk.no
   
   
   
   
   
Frank Mathiesen
 
Keepertrener  
matta@aafk.no  
 

 

Mobil: 90 98 92 39
 
   
   
   
Jan Erik Sørnes  
Trener G19  
jes@aafk.no  
   
Mobil: 90 68 41 16  
   
   
   
Hallgeir Austnes

 

Erling Ytterland
Breddeansvarlig Trener G16
hallgeir@aafk.no erling.ytterland@aafk.no
Mobil: 95078973 Mobil: 91 13 31 11
 

FOTBALLMEDISIN

Bjørn E. Melland

Med. koordinator

bjorn.erik@aafk.no

   

 

Jonas Nordal

Fysio A-lag

  jonas.nordal@aafk.no

   

 

Egil Eliassen

Fysioterapeut

egil.eliassen@aafk.no

Greg Bracken

Fysioterapeut utvikling

greg.bracken@aafk.no

       

Geir Råheim

Klubblege, spes. allm.med.

g-raahei@online.no

 

 

Terje Vagstad

Ort.kirug / Idrettstraumatolog

terjevagstad@gmail.com

Elisabeth Tveter

Akupunktør / Masør

elisabethtveter@me.com

 

Kathrin Kobbevik

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

katkobb@online.no

Gry Bakke

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

grybakke@hotmail.com

 

 


 

Ken Henry Johnsen hjelper Peter Orry Larsen opp
Siste nytt
Johnsen dømmer AaFK - Mjøndalen
Ken Henry Johnsen blåser i fløyta på søndag
Start - AaFK 3-1
Siste nytt
Se sammendrag Start - AaFK
Her ser du sammendrag av kampen mot Start
Start - AaFK 3-1
Siste nytt
- Blir for veike bak
Sten Grytebust sier laget gjorde mye bra, men ikke defensivt
Trond Fredriksen etter tap mot Start
Siste nytt
- Ekstremt skuffa
Trond Fredriksen irriterte seg over tapet mot Start

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Johnsen dømmer AaFK - Mjøndal...

Se sammendrag Start - AaFK

- Blir for veike bak

- Ekstremt skuffa

Unødvendig tap i Kristiansand

Laget mot Start

Mest lest
Kampdag på 2.35 minutter!
Her kan du se en annerledes kampvideo.....
Hamed Allah imponerer: - For nokke...
Jo Nymo Matland fikk hakeslepp da han s...
Marokkansk spiss signerte
CLS forvandles til gigantisk konse...
Et godt utgangspunkt før returoppg...
APOEL FC er neste motstander i Eur...

Kamper

Se alle

Partnere