Ansatte

Administrasjonen

Sentralbord: 70 10 77 80

Henrik Hoff       
Ann Kristin Aarønes
Klubbdirektør Adm. sekretær 
henrik.hoff@aafk.no annkristin@aafk.no 
Tlf dir: 70 10 77 82    
Mobil: 90 52 11 15
Mobil: 911 70 331
   
   
 
Kjell Slinning         Øyvind Vebenstad
Markedssjef  Arrangementsansvarlig
kjell@aafk.no veben@aafk.no
   
Mobil: 911 56 373
Mobli: 48 14 06 90
   
   
   
Elin Bjerke       Herman Ekeberg 
Økonomisjef Markedskonsulent
elin.bjerke@aafk.no herman@aafk.no
   
Mobil: 917 09 271
Mobil: 900 46 526
   
   
   
Jonatan Osvik            Helge Lunde
Markedskonsulent Driftssjef
jonatan@aafk.no    helge@aafk.no
   
Mobil: 90 28 68 68
Mobil: 96 64 88 88 
   
   
   
Lillian Hansen
       Sverre Øiehaug
Sekretær  Drift
lillian@aafk.no sverre@aafk.no 
Tlf: 70 10 77 88 Mobil: 92 23 19 71
   
Rune Røed Olsen        Bjørn Rekdal
TangoShop/Kioskansv. Utstyrsansvarlig
rune@aafk.no bjorn.rekdal@aafk.no
   
Mobil: 45 200 166
Mobil: 95 14 29 45
   
   
   
 
      
 
Stein Ivar Formo Knut Strømsheim
Drift AaFK Sponsorservice
stein.ivar.formo@aafk.no ks.promotion@online.no
   
Mobil: 478 17 284 Mobil: 97 58 09 09
   
   

SPORT

Jan Jönsson

 

Kent Bergersen
Hovedtrener  Assistenttrener
  kent.bergersen@aafk.no
   
   
   
   
   
Frank Mathiesen

 

Jan Erik Sørnes
Keepertrener Administrativ leder Sport
matta@aafk.no jes@aafk.no
 

 

Mobil: 90 98 92 39
Mobil: 90 68 41 16
   
   
   
Trond Fredriksen Karl Oskar Fjørtoft
Trener G19 Spillerutvikler
trond@aafk.no fjortoft@aafk.no
   
Mobil: 91 57 33 12 Mobil: 40 01 80 13
   
   
   
  Hallgeir Austnes

 

Erling Ytterland
Breddeansvarlig Trener G16
hallgeir@aafk.no erling.ytterland@aafk.no
Mobil: 95078973 Mobil: 91 13 31 11
 

FOTBALLMEDISIN

 Bjørn E. Melland

Med. koordinator

bjorn.erik@aafk.no

   

 

Jonas Nordal

Fysio A-lag

 jonas.nordal@aafk.no

   

 

Greg Bracken

Fysioterapeut utvikling

greg.bracken@aafk.no

Geir Råheim

Klubblege, spesialist allmennmedisin

g-raahei@online.no

Terje Vagstad

Ortopedkirug / Idrettstraumatolog

terjevagstad@gmail.com

Elisabeth Tveter

Akupunktør / Masør

elisabethtveter@me.com

Kathrin Kobbevik

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

katkobb@online.no

 

Gry Bakke

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

grybakke@hotmail.com

 

 


 

vear loerdag
Siste nytt
Været i morgen lørdag klokka 1530-1730
AaFK - Lillestrøm kl. 1530 i morgen lørdag 26. juli. I Ålesund og på Colorline Stadion er...
Jonatan Tollås Nation
Siste nytt
TV: -Må ta det litt rolig
Jonatan Tollås Nation er fortsatt ikke 100% i kneet og blir trolig værende på tribunen i ...
Sarpsborg 08 - AaFK 3-2
Siste nytt
AaFK med "Mos" mot Lillestrøm
AaFK mot Lillestrøm på Color Line Stadion stiller med et par unntak det samme hardtarbeid...
Leke James mot Molde
Siste nytt
Skadesituasjonen før Lillestrøm kampen - Leke James og Karn...
Leke James har fortsatt føling med strekkskaden og spiller i likhet med Tor Hogne Aarøy i...

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Været i morgen lørdag klokka ...

TV: -Må ta det litt rolig

AaFK med "Mos" mot Lillestrøm

Skadesituasjonen før Lillestrøm kampen ...

Husk AaFK-Lillestrøm i morgen, lørdag!

Shorts og lette sommerklær anbefales på...

Mest lest
Kampdag på 2.35 minutter!
Her kan du se en annerledes kampvideo.....
Hamed Allah imponerer: - For nokke...
Jo Nymo Matland fikk hakeslepp da han s...
Marokkansk spiss signerte
CLS forvandles til gigantisk konse...
Et godt utgangspunkt før returoppg...
APOEL FC er neste motstander i Eur...

Kamper

Se alle

Partnere