Ansatte

Administrasjonen

Sentralbord: 70 10 77 80

Henrik Hoff       
Ann Kristin Aarønes
Klubbdirektør Adm. sekretær 
henrik.hoff@aafk.no annkristin@aafk.no 
Tlf dir: 70 10 77 82    
Mobil: 90 52 11 15
Mobil: 911 70 331
   
   
 
Kjell Slinning         Øyvind Vebenstad
Markedssjef  Arrangementsansvarlig
kjell@aafk.no veben@aafk.no
   
Mobil: 911 56 373
Mobli: 48 14 06 90
   
   
   
Elin Bjerke       Herman Ekeberg 
Økonomisjef Markedskonsulent
elin.bjerke@aafk.no herman@aafk.no
   
Mobil: 917 09 271
Mobil: 900 46 526
   
   
   
Jonatan Osvik            Helge Lunde
Markedskonsulent Driftssjef
jonatan@aafk.no    helge@aafk.no
   
Mobil: 90 28 68 68
Mobil: 96 64 88 88 
   
   
   
Lillian Hansen
       Sverre Øiehaug
Sekretær  Drift
lillian@aafk.no sverre@aafk.no 
Tlf: 70 10 77 88 Mobil: 92 23 19 71
   
Rune Røed Olsen        Bjørn Rekdal
TangoShop/Kioskansv. Utstyrsansvarlig
rune@aafk.no bjorn.rekdal@aafk.no
   
Mobil: 45 200 166
Mobil: 95 14 29 45
   
   
   
 
      
 
Stein Ivar Formo Knut Strømsheim
Drift AaFK Sponsorservice
stein.ivar.formo@aafk.no ks.promotion@online.no
   
Mobil: 478 17 284 Mobil: 97 58 09 09
   
   

SPORT

Jan Jönsson

 

Kent Bergersen
Hovedtrener  Assistenttrener
  kent.bergersen@aafk.no
   
   
   
   
   
Frank Mathiesen

 

Jan Erik Sørnes
Keepertrener Administrativ leder Sport
matta@aafk.no jes@aafk.no
 

 

Mobil: 90 98 92 39
Mobil: 90 68 41 16
   
   
   
Trond Fredriksen Karl Oskar Fjørtoft
Trener G19 Spillerutvikler
trond@aafk.no fjortoft@aafk.no
   
Mobil: 91 57 33 12 Mobil: 40 01 80 13
   
   
   
  Hallgeir Austnes

 

Erling Ytterland
Breddeansvarlig Trener G16
hallgeir@aafk.no erling.ytterland@aafk.no
Mobil: 95078973 Mobil: 91 13 31 11
 

FOTBALLMEDISIN

 Bjørn E. Melland

Med. koordinator

bjorn.erik@aafk.no

   

 

Jonas Nordal

Fysio A-lag

 jonas.nordal@aafk.no

   

 

Greg Bracken

Fysioterapeut utvikling

greg.bracken@aafk.no

Geir Råheim

Klubblege, spesialist allmennmedisin

g-raahei@online.no

Terje Vagstad

Ortopedkirug / Idrettstraumatolog

terjevagstad@gmail.com

Elisabeth Tveter

Akupunktør / Masør

elisabethtveter@me.com

Kathrin Kobbevik

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

katkobb@online.no

 

Gry Bakke

Klinisk ernæringsfysiolog (Konsulent)

grybakke@hotmail.com

 

 


 

Bjørdal
Siste nytt
- Mange som vil vise seg fram
Henrik Bjørdal håper på å starte mot Vålerenga.
Oddbjørn Lie
Siste nytt
- Viktig å avslutte sesongen med stil
Oddbjørn Lie håper på å avslutte sesongen med stil.
Viking - AaFK 1-2
Siste nytt
Hjemmekamper
En liten gjennomgang av sesongens hjemmekamper.
ALS-støttekonsert
Siste nytt
Overveldende respons for ALS-støttekonsert
En flott ALS-støttekonsert genererte midler til forskning

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

- Mange som vil vise seg fram

- Viktig å avslutte sesongen ...

Hjemmekamper

Overveldende respons for ALS-støttekons...

- Gulroten er å avslutte bra hjemme

- Gutta er fokuserte

Mest lest
Kampdag på 2.35 minutter!
Her kan du se en annerledes kampvideo.....
Hamed Allah imponerer: - For nokke...
Jo Nymo Matland fikk hakeslepp da han s...
Marokkansk spiss signerte
CLS forvandles til gigantisk konse...
Et godt utgangspunkt før returoppg...
APOEL FC er neste motstander i Eur...

Kamper

Se alle

Partnere