
Oppstart talentsamlinger 2010
Oppstart av talentsamlinger for 97 til 99-årgangen er rett rundt hjørnet. 4. februar kl 17.30 starter 97-årgangen i Sunnmørshallen og siden går det slag i slag. Siden samlingene i fjor er det gjort evalueringer og gruppene er blitt litt mindre.
Det er planlagt 3 samlinger med hver årsklasse + 2 ekstra samlinger med grupper fra 97-98. Deretter blir det ny evaluering før gruppene blir ytterligere ”slanket”. Etter denne evalueringen blir det så 2 samlinger med hver årsklasse før sommeren. Siste samling før sommeren blir 10 juni.
NB! Pga. arealet vi har til disposisjon så har vi satt som tak på ca. 50 spillere i hver aldersgruppe. De som er i ekstra-gruppene 97-98 er selvfølgelig med på samme måte som de andre, men danner da fjerde gruppe på ca. 50 spillere.
PS! Klokkeslett som tidligere: Kl. 17.30 i Sunnmørshallen.
Vi ber de ansvarlige i klubbene sende bekreftelse på innkallelse lagt ut på aafk.no.
Skulle ellers noe være uklart kontakt oss:
jes@aafk.no eller på telefon 90684116
Jan Erik Sørnes